Siedziba firmy


  • Komartrans Paweł Mońko
  • Zacisze 41
  • 05-800 Pruszków
  •  
  • NIP: 534-10-39-187
  • Regon: 011425018
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

  • Telefon : +48 601 24 32 99
  • Tel/Fax : +48 22 728 35 25
  • E-mail : biuro@komartrans.pl


Oferta firmy:

Firma KOMARTRANS dzięki bogatej flocie pojazdów i doświadczonym kierowcom realizuje każdy rodzaj transportu osobowego.
W zakres naszych usług wchodzą:

Wycieczki zagraniczne


Posiadamy nowoczesne autobusy (Mercedes Tourismo, Mercedes Apollo), oraz kierowców z wieloletnim doświadczeniem w przejazdach międzynarodowych. Z nami dojedziesz bezpiecznie i komfortowo w najdalsze zakątki Europy!

Wycieczki krajowe


Zapewniamy przejazd w dowolny kraniec polski. Nasze samochody są w świetnym stanie technicznym i wizualnym, co gwarantuje podróżnym najwyższy komfort. Można nas wynająć na jeden dzień, lub kilka tygodni w zależności od Państwa potrzeb.

Wycieczki i przejazdy szkolne


Wszystkie samochody w naszej firmie, to produkty renomowanych marek (MERCEDES, AUDI, BMW, FORD). Nasi kierowcy mają wieloletnie doświadczenie w jeździe z pasażerami i są niezwykle kulturalni. Te dwa czynniki sprawiają, że spokojnie na czas przejazdu można powierzyć dzieci w nasze ręce.
Zapewniamy szereg usług dla szkół i grup zorganizowanych. Jeździmy na baseny, do kina, muzeów, na zielone szkoły, czy do samej placówki edukacyjnej.

Transport na konferencje, szkolenia, lotniska


Pracownikom biznesu zapewniamy odpowiednio dobrane usługi. Nasze pojazdy są nowoczesne, wygodne i reprezentacyjne. Kierowcy posiadają dobrą prezencję i wykazują się wysoką kulturą. To wszystko sprawia, że jesteśmy doskonałymi partnerami w podróżach biznesowych.
Można nas wynająć zarówno na kilkugodzinny przejazd, jak i na kilka dni.

Transport sportowców


Nasza bogata oferta odwołuje się również do sportowców, zarówno tych profesjonalnych jak i dziecięcych amatorów. Naszą kompetencję w takich usługach może potwierdzać fakt współpracy z takimi drużynami jak POLONIA WARSZAWA, ZNICZ PRUSZKÓW, LIDER PRUSZKÓW.
Gwarantujemy spokój i relaks przed wielkimi emocjami!

Pielgrzymki autokarowe


W naszych usługach mamy miejsce dla polskich pielgrzymów. Zapewniamy zarówno dużym jak i małym grupom, przejazdy do polskich i zagranicznych sanktuariów.

Imprezy okolicznościowe (śluby, wesela)


Zapewniamy transport dla gości weselnych, zarówno pod Kościół, czy Urząd Stanu Cywilnego, jak i na sale weselne. Nasze samochody można wypożyczyć zarówno na kilka godzin, jak i na cały okres zabaw weselnych!
Bogata flota naszych pojazdów zapewni transport dla małej grupy, lub kilkudziesięcio osobowej.
Oferujemy również limuzyny dla pary młodej najlepszych niemieckich marek BMW oraz AUDI.

Dowóz pracowników


Jeśli Twoja firma nie ma własnych pojazdów, chce zredukować koszty, lub jest na mazowszu tymczasowo, możemy zapewnić przewóz pracowników.
Operujemy na terenie Warszawy, oraz w okolicach Pruszkowa i Grodziska Mazowieckiego.
Możemy przewieźć zarówno małe jak i kilkudziesięcioosobowe grupy.