Siedziba firmy


 • Komartrans Paweł Mońko
 • Zacisze 41
 • 05-800 Pruszków
 •  
 • NIP: 534-10-39-187
 • Regon: 011425018
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

 • Telefon : +48 601 24 32 99
 • Tel/Fax : +48 22 728 35 25
 • E-mail : biuro@komartrans.pl


Aktualności

9 września 2010

Zielone szkoły, wycieczki szkolne czas planować!


Sezon wakacyjny 2010 dobiegł końca.

Dziękujemy naszym klientom za powierzone nam zaufanie i mile spędzony czas podczas wakacyjnych podróży.
Poniżej kilka urokliwych miejsc, które mieliśmy okazje z Państwem odwiedzić, w czasie wspólnych przejazdów turystycznych po Europie.

Niemcy - lipiec 2010

Przejazdy turystyczne

Lwów - lipiec 2010

Przejazdy turystyczne

Grecja i Turcja - sierpień 2010

Przejazdy turystyczne Przejazdy turystyczne

Polska - 2010 - Mazury i Zakopane

Przejazdy turystyczne Przejazdy turystyczne

Wrzesień juz w połowie za nami, my jednak nie zwalniamy ani na minutę!

Przed nami okres wycieczek szkolnych, zielonych szkół, czas pielgrzymek i wszelkich wyjazdów grupowych...

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Zaplanuj bezpieczną podróż juz dziś!
Współpracujemy z wieloma biurami podróży, w razie potrzeby pomagamy zaplanować i zorganizować wycieczki, przejazdy turystyczne, a dla stałych klientów mamy jak zawsze ciekawe promocje i rabaty!

4 lipca 2010

Smak Dalmacji - Chorwacja, Bośnia i Hercegowina - Kolonie 10 dni


Jeziora Plitwickie, Sibenik, Split, Trogir, Dubrownik - odpoczynek nad Adriatykiem

Chorwackie Wybrzeże Dalmatyńskie należy niewątpliwie do najpiękniejszych miejsc krajobrazowych w Europie. Wysokie pasma Gór Dynarskich toną tu niejako w błękicie Morza Adriatyckiego, a wysoko rozwinięta i pofałdowana linia brzegowa sprawia, że Chorwacja, będąc krajem stosunkowo niewielkim, może jednocześnie pochwalić się bardzo licznymi pięknymi plażami, na których przez cały rok można spotkać turystów oraz niezliczoną ilością zaułków, w których można nieco ukryć się przed tłumami urlopowiczów.

Chorwacja

Zapraszamy Państwa w niezapomnianą podróż po Chorwacji – zwiedzimy przepiękne zabytkowe miasta perełki – Sibenik, Split i Trogir, pospacerujemy wśród wodospadów i przepaści górskich Jezior Plitwickich, nawiedzimy miejsce spotkań pielgrzymów w Medjugorje oraz odwiedzimy stolicę Hercegowiny – Mostar.

Termin kolonii - 4.07 – 13.07.2010r.

Program kolonii:

1. dzień - 4.07.2010r. /niedziela/
Wyjazd z Sochaczewa o godz. 6.00, przejazd przez Czechy i Węgry na nocleg. Obiadokolacja, nocleg.

2. dzień – 5.07.2010r. /poniedziałek/
Śniadanie, wyjazd w kierunku Chorwacji. W godzinach wieczorowych przyjazd do hotelu Neum*** w miejscowości Neum, Bośnia i Hercegowina, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg;

3. dzień – 8 dzień 6.07-11.07.2010r.
Pobyt rekreacyjno-wypoczynkowy w Neum, możliwość kąpieli w ciepłych wodach Morza Adriatyckiego, leżakowania na plaży lub spacerów po uroczej okolicy. Programy animacyjne na terenie hotelu, dyskoteki. Możliwość wyjazdu na wycieczki fakultatywne.

9. dzień – 12.07.2010r. /poniedziałek/
Śniadanie, wyjazd w drogę powrotną do Polski. Obiadokolacja i nocleg po stronie węgierskiej.

10. dzień – 13.07.2010r. /wtorek/
Powrót do Sochaczewa w godzinach wieczornych, zakończenie wycieczki.

Chorwacja

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

1. Rejs statkiem wycieczkowym po Adriatyku /za dodatkową opłatą/, w trakcie którego zobaczymy przepiękną Riwierę Dalmatyńską od strony morza. Koszt 15-20 euro/os.

2. wyjazd do miasta Sibenik, jednego z pierwszych miast Słowiańskich nad Adriatykiem. Oprócz walorów krajobrazowych miasto posiada szereg pięknych budowli. Szczególnie godny polecenia jest gotycko-renesansowy zabytek sakralny sztuki dalmatyńskiej, katedra św. Jakowa, bramy miejskie z basztami, zabytkowe pałace, ozdobne rezydencje z rodzinnymi herbami. Nad miastem góruje twierdza warowna św. Anny, skąd rozciąga się przepiękna panorama miasta, portu oraz niedalekich wysp i wysepek. Następnie przejazd do pobliskiego Trogiru i zwiedzanie miasta, m.in. Katedra św. Wawrzyńca, ratusz z XIV w., spacer uroczą nadmorską promenadą obsadzoną palmami, przejazd adriatycką drogą krajobrazową do pobliskiego Splitu, zwiedzanie drugiego co do wielkości miasta Chorwacji, m.in. historyczna starówka, antyczny pałac cesarza Dioklecjana z III w., brama Porta Aurea, świątynia Jupitera, XV-wieczny ratusz, czas wolny m.in. na zakupy na największym chorwackim bazarze i spacer po malowniczo położonym porcie. Koszt 20 euro/os.

3. Wyjazd do Dubrownika, zwiedzania najpiękniejszego miasta na południu Chorwacji wpisanego na listę zabytków Unesco. Koszt 10 euro/os.

Chorwacja

4. W godzinach południowych przyjazd do Parku Narodowego Jeziora Plitwickie (na zdjęciu obok) – najpiękniejszego parku narodowego Chorwacji składającego się z systemu malowniczo położonych 16 jezior połączonych ze sobą urokliwymi potokami i wodospadami, przejazd kolejką nad jeziora górne, widokowy spacer wśród jezior, wodospadów i gór jednej z największych atrakcji krajobrazowych Europy, rejs statkiem wycieczkowym po największym z jezior – jeziorze Kozjak. Koszt 15 euro/os.

Chorwacja

Świadczenia zawarte w cenie

 • Transport: komfortowy autokar wyposażony m.in. w klimatyzację, barek, WC, video
 • Opłaty przejazdowe + parkingi
 • Zakwaterowanie: 2 noclegi tranzytowe, 7 noclegów w hotelu Neum *** w Neum w najpiękniejszym rejonie w Bośni i Hercergowiny, pokoje 2,3,4 - osobowe z łazienkami, TV-SAT, basen, windy w hotelu
 • Wyżywienie: 2 posiłki podczas przejazdów tranzytowych, 3 posiłki podczas pobytu w Neum
 • Pilot
 • Ubezpieczenie KL i NNW

Świadczenia dodatkowo płatne

 • wycieczki fakultatywne wg. oferty

Cena

Koszt wycieczki przy grupie 40-44 osoby – 490zł. + 265 euro

Koszt wycieczki przy grupie 45-50 osób – 440zł. + 265 euro

7 lipca 2010

Nowa strona WWW firmy Komartrans


Zmieniliśmy wygląd naszej strony firmowej. Jeżeli zauważą Państwo jakieś błędy lub problemy w użytkowaniu, prosimy o kontakt.
Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie.