Autobus Mercedes Tourismo

Autobus jest wyposażony w szereg najnowszych systemów bezpieczeństwa takich jak ABS, ESP, ASR, CBL i EBS. Nasz pojazd posiada RETARDER gwarantujący bezpieczną jazdę w górach. Ponadto silnik spełniający najnowsze normy emisji spalin EURO V pozwala wjechać do każdego zakątka Europy, również do Londynu! Każdy fotel w kabinie jest wyposażony w pasy bezpieczeństwa w tym trzypunktowe dla pilotów i kierowcy.

Pojazd posiada system nagłośnienia z dwoma mikrofonami pozwalający swobodnie przekazywać pasażerom wszelkie informacje np. turystyczne.
Rozrywkę pasażerom zapewniają dwa ekrany TFT sprzęgnięte z odtwarzaczem DVD, DIVX. Komfort podróżujących podnosi klimatyzowana kabina. Każdy na osobistym panelu może regulować dopływ chłodnego lub ciepłego powietrza, a także sterować dźwiękiem i światłem na swoim miejscu.

Gdy ktoś będzie potrzebował mocniejszej ochłody niż klimatyzacja będzie mógł skorzystać z pokładowej lodówki (2 barki na wyposażeniu), a w chłodne wieczory będzie mógł się uraczyć pokładową kawą. Autobus wyposażony jest w WC.

Wygodę na długich przejazdach gwarantują najnowsze fotele Travel-Star-Plus. Nasz Mercedes Tourismo gwarantuje niezwykle przyjemną podróż każdemu pasażerowi! Przekonaj się sam!