Siedziba firmy


  • Komartrans Paweł Mońko
  • Zacisze 41
  • 05-800 Pruszków
  •  
  • NIP: 534-10-39-187
  • Regon: 011425018
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

  • Telefon : +48 601 24 32 99
  • Tel/Fax : +48 22 728 35 25
  • E-mail : biuro@komartrans.pl


O nas

O nas

Firma Komartrans świadczy szeroki wachlarz usług w zakresie przewozu osób. Specjalizujemy się w transporcie osób niepełnosprawnych, samochodami przystosowanymi do przewozu pasażerów na wózkach inwalidzkich.

Nasza obecność na rynku jest próbą otwarcia się na potrzeby zarówno osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, jak i tych, którzy z jakichkolwiek innych przyczyn mają problemy z poruszaniem się.  Chcemy ułatwić im przemieszczanie się po terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województwa mazowieckiego i okolic.

Firma Komartrans powstała w 2001 roku. Zajmujemy się transportem pasażerskim na trasach krajowych oraz międzynarodowych. Naszym celem jest wychodzenie naprzeciw indywidualnym potrzebom klientów, świadczenie dla nich najwyższej jakości usług, maksymalizacja poziomu bezpieczeństwa i komfortu.

Dysponujemy najnowocześniejszym i komfortowym sprzętem oraz wykwalifikowanymi i doświadczonymi pracownikami. Posiadamy wszelkie niezbędne koncesje i zezwolenia na przewozy osób (Certyfikat Kompetencji Zawodowej oraz Licencję Ministerstwa Infrastruktury na Krajowy i Międzynarodowy Transport Osób).

L

Kadra pracownicza posiada wszelkie przeszkolenia wymagane w transporcie osób, są to pracownicy o wysokich kwalifikacjach zawodowych i nienagannej kulturze osobistej.
To pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Staramy się być kreatywni, rzetelni oraz profesjonalni w wykonaniu naszych usług

Naszymi atutami są niezawodne samochody, konkurencyjne ceny oraz doświadczenie, które systematycznie zdobywaliśmy w trakcie kilkunastoletniej działalności firmy.
Dysponujemy flotą komfortowych autokarów, busów, mikrobusów i samochodów osobowych w zależności od Państwa potrzeb.

Nasi pracownicy gotowi są dołożyć wszelkich starań, aby Państwa podróż przebiegała spokojnie i bezpiecznie oraz, aby zawsze dotarli Państwo do celu komfortowo i punktualnie.

Naszymi klientami są instytucje publiczne, urzędy, biura podróży, placówki edukacyjne, kluby sportowe oraz osoby prywatne. Dążymy do tego, by nasi klienci mieli do nas pełne zaufanie. W razie potrzeby dopasujemy się do potrzeb i wymagań naszych klientów.

Koszty wyjazdów uzgadniane są zawsze indywidualnie z każdym klientem w zależności od długości trasy i ilości dni wynajmu. Dla stałych klientów korzystających wielokrotnie z naszych usług oferujemy różnego rodzaju rabaty.

Flota pojazdow